LV
LT
EE
FI
NO
SV
DK

Pradžia: Pradžia / NAUJIENOS / Korporacija FMC bendradarbiauja su Novozymes ir kartu kuria fermentus derliaus apsaugai!

Korporacija FMC bendradarbiauja su Novozymes ir kartu kuria fermentus derliaus apsaugai!

Šiuo bendradarbiavimu siekiama sukurti derliaus apsaugos sprendimus su fermentais nuo grybelių ir vabzdžių kenkėjų.

Filadelfija, 2021 m. Vasario 1 d.

Pasaulyje pirmaujanti žemės ūkio mokslų bendrovė – korporacija FMC (NYSE (Niujorko vertybinių popierių birža): FMC) pradėjo strateginį bendradarbiavimą su pasauline biologinių sprendimų lydere „Novozymes“, kad bendromis pastangomis sukurtų ir rinkai pateiktų biologinius derliaus apsaugos produktus su fermentais, skirtus viso pasaulio augintojams.

Dviejų bendrovių dėmesio centre yra fermentais pagrįsta biologinės kontrolės technologija pasaulinei fungicidų ir insekticidų rinkai pagal daugiametį pasaulinį susitarimą. Partnerystės tikslas – sukurti sprendimus, skirtus sojų pupelių grybelinėms ligoms, tokioms kaip ASR (Azijos sojų rūdys) kontroliuoti; taip pat kombinuotus produktus su FCM pirmaujančia diamido technologija dažniausiems vabzdžiams kenkėjams kontroliuoti. Bendrovės suvienija atitinkamus MC, kaip komercinio partnerio, ir „Novozymes“, kaip gamybos partnerio, mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgumus. Partnerystės ryšiai padės „Novozymes“ technologijoms tapti modernesnėmis, o FMC padės siekti aukštesnių sėkmės rodiklių didelius pajėgumus turinčioje įmonės tyrimų laboratorijoje nustatant moderniausius biologinius derliaus apsaugos produktus, atsižvelgiant į skirtingas fermentų klases.

„Tikimės daug pasiekti bendradarbiaudami su „Novozymes“ ir kartu pristatydami fermentų technologijas derliaus apsaugos produktų rinkai“, – džiaugiasi MC prezidentas ir generalinis direktorius Mark Douglas.

„FMC ieško diferencijuotų biologinių produktų, leidžiančių augintojams pasikliauti mokslu pagrįstais sprendimais, užtikrinančiais tvarų derliaus valdymą, padedančiais apsaugoti derlių ir įveikti atsparumą. Fermentų naudojimas žemės ūkyje yra puikus naujas sprendimas biologiniams produktams“, – priduria Mark Douglas.

„Mes FMC laikome puikiu partneriu, kuris turi stiprias mokslines ir komercines galimybes, o svarbiausia, kad mūsų partneris tiki biologiniais sprendimais“, – sako „Novozymes“ prezidentas ir generalinis direktorius Ester Baiget Arnau.

„Mūsų partnerystė su FMC atspindi didžiules mūsų pastangas patenkinti tvarių kenkėjų kontrolės sprendimų poreikį, kurį išreiškia viso pasaulio augintojai. Kartu mes sukursime naujoviškus sprendimus svarbiausiems rinkos segmentams, kuriuose FMC yra idealus partneris“, – priduria Ester Baiget Arnau.

Pasak FMC ir „Novozymes“, biokontrolės technologija su fermentais yra naujas, diferencijuotas įrankis, skirtas didžiuliams kenkėjų kontrolės iššūkiams įveikti. Tiek kaip atskiras produktas, tiek kaip integruotas sprendimas, fermentai gali užtikrinti puikius biologinio produkto rezultatus ir neginčijamą naudą aplinkai. Įmonės tiki, kad biokontrolės technologija su fermentais turi potencialą sustiprinti atskirus produktus bei yra itin svarbi pristatant visapusiškus integruotus kenkėjų kontrolės sprendimus ūkininkams.

„Fermentai yra gana mažai naudojama medžiaga žemės ūkio rinkoje“, – sako FMC augalų direktorius augalų sveikatos klausimais Dr. Bénédicte Flambard.

„Ši unikali technologija gali užtikrinti puikius rezultatus, stabilumą ir puikiai papildyti sintetinius cheminius preparatus. Mažesnės išleidimo į rinką sąnaudos leis produktus naudoti eilėmis auginamų pasėlių rinkose, kuriose augintojai pageidauja našių, tvarių, sprendimų, kurie būtų nauji ir galėtų įveikti sunkiai kontroliuojamas ligas ir kenkėjus. Mes ieškome naujo veikimo tipo molekulių, kurias pritaikius būtų galima geriau kontroliuoti kenkėjus, kurie jau tampa atsparūs rinkoje šiuo metu esantiems produktams“, – papildo Dr. Bénédicte Flambard.

Nuo 2013 metų FMC išvystė pasaulinio lygio biologinį verslą ir šiuo metu asortimente turi daugiau kaip 30 produktų rinkoje, jungiančioje daugiau kaip 45 šalis. Įmonė valdo biologinių tyrimų centrą Danijoje ir gali didžiuotis plėtros darbų pasiekimais – 12 biofungicidų, bioinsekticidų ir bionematicidų. Bendrovės „Accudo®“ biostimuliatorius 2020 m. derliaus mokslo forume ir apdovanojimuose („Crop Science Forum and Awards“) buvo pripažintas geriausiu nauju biologiniu produktu biostimuliantų kategorijoje. 2019 m. bionematicidai „Presence®“ ir „Quartzo®“ gavo aukščiausius įvertinimus kaip geriausi nauji biologiniai produktai biopesticidų kategorijoje. Per ateinančius ketverius metus FMC planuoja pristatyti naujus biopesticidus ir vertina papildomą partnerystę, kuri padeda kurti ir pristatyti rinkai naujų biologinių technologijų įvairovę.

Apie FMC

Žemės ūkio mokslo bendrovė – korporacija FMC kuria naujoviškus sprendimus augintojams visame pasaulyje, o jos puikias pozicijas užėmusių produktų asortimentą nuolat papildo rinkos poreikius atitinkantys nauji produktai derliaus apsaugai, augalų sveikatai bei profesionaliai kenkėjų ir velėnos priežiūrai. Pasitelkus galingas pažangias technologijas pavyko rinkai pristatyti pirmaujančius vabzdžių kontrolės produktus „Rynaxypyr®“ ir „Cyazypyr®“ su veikliosiomis medžiagomis, „Authority®“, „Boral®“, „Centium®“, „Command®“ir „Gamit®“ prekių ženklų herbicidus bei fungicidus su flutriafolu. FMC produktų asortimente taip pat puikuojasi tokie herbicidai, kaip „Quartzo®“ ir bionematicidai „Presence®“.  Korporacijoje FMC visame pasaulyje dirba maždaug 6 400 darbuotojų. Jei norite sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje www.fmc.com.

FMC, FMC logotipas, „Rynaxypyr“, „Cyazypyr“, „Authority“, „Boral“, „Centium“, „Command“, „Gamit“, „Talstar“, „Hero“, „Arc“, „Accudo“, „Quartzo“ ir „Presence“ yra korporacijos „FMC“ ar jos dukterinių įmonių prekių ženklai. Visada perskaitykite etiketėje pateiktus nurodymus, apribojimus ir atsargumo įspėjimus bei jais vadovaukitės. Čia išvardyti produktai negali būti registruoti pardavimui ar naudojimui jokiose valstybėse, šalyse ar jurisdikcijose. Insekticidas „Hero®“ yra riboto naudojimo pesticidas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

AUGALŲ APSAUGOS PRIEMONĖS TURI BŪTI NAUDOJAMOS ATSAKINGAI.

PRIEŠ NAUDODAMI PRODUKTUS, VISUOMET PERSKAITYKITE ETIKETĘ IR INFORMACIJĄ APIE PRODUKTĄ.

ATKREIPKITE DĖMESĮ Į ETIKETĖJE NURODYTUS ĮSPĖJIMUS IR SIMBOLIUS.

FMC Privacy-Statement

How fmcagro.lt uses cookies

FMC make use of photos, graphic design and illustrations according to copyright law of the EU.
Photo sources: FMC private photos, Agrofoto.dk, Plantevaernonline.dlbr.dk and Shutterstock.com

©2020 FMC Corporation. All Rights Reserved. FMC, the FMC logo and all trademarks, service marks, logos, business names and trade names are the property of FMC Corporation and/or its affiliates or licensors in the U.S. and/or other countries.