LV
LT
EE
FI
NO
SV
DK

Pradžia: Pradžia / NAUJIENOS / Coragen® 20 SC naudojimo išplėtimas!

Coragen® 20 SC naudojimo išplėtimas!

„Mūsų siūlomi produktai yra gerai žinomi ūkininkams, tik ne visi žino naują mūsų įmonės pavadinimą. Pagal dydį mes esame penkta originalių produktų gamintoja pasaulyje“, – pabrėžė FMC Verslo vadovė Baltijos šalims Asta MugenytėFMC centrinė būstinė yra JAV, Filadelfijoje. Visame pasaulyje dirba daugiau kaip 7 000 specialistų įvairiose srityse. Kompanijos gaminamus produktus galima suskirstyti į dvi dalis – skirtus augalų apsaugai ir augalų sveikatai. Lietuvos žemdirbiams gerai žinomi herbicidai Granstar Premia, Calibre, Tripali, fungicidai Azaka, Torero, Rubric, insekticidai Avaunt, Steward, Fury ir kt.

Skaitykite daugiau: https://www.manoukis.lt/naujienos/renginiai/augalininkystes-naujoves-parodoje-agrovizija

Su klimato atšilimu į Lietuvą atkeliauja vis daugiau naujų ir pavojingų augalų kenkėjų iš pietinių Europos šalių ar Azijos. Vieni jų – buksmediniai ugniukai, kurių sparnų ilgis siekia 30–45 mm., galva ruda, kūnas dažniausiai baltas, na, o priekiniai sparnai balti su aplink esančiu storu, tamsiai rudu kraštu ir balta dėme.
Jeigu pastebėjote, kad šis kenkėjas svečiuojasi jūsų sode ar ūkyje, rekomenduojame naudoti išplėsto panaudojimo produktą dekoratyviniams augalams nuo buksmedinio ugniuko vikšrų: Coragen® 20 SC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUGALŲ APSAUGOS PRIEMONĖS TURI BŪTI NAUDOJAMOS ATSAKINGAI.

PRIEŠ NAUDODAMI PRODUKTUS, VISUOMET PERSKAITYKITE ETIKETĘ IR INFORMACIJĄ APIE PRODUKTĄ.

ATKREIPKITE DĖMESĮ Į ETIKETĖJE NURODYTUS ĮSPĖJIMUS IR SIMBOLIUS.

FMC Privacy-Statement

How fmcagro.lt uses cookies

FMC make use of photos, graphic design and illustrations according to copyright law of the EU.
Photo sources: FMC private photos, Agrofoto.dk, Plantevaernonline.dlbr.dk and Shutterstock.com

©2020 FMC Corporation. All Rights Reserved. FMC, the FMC logo and all trademarks, service marks, logos, business names and trade names are the property of FMC Corporation and/or its affiliates or licensors in the U.S. and/or other countries.