LV
LT
EE
FI
NO
SV
DK

Pradžia: Pradžia / NAUJIENOS / AGROVIZIJA 2019

AGROVIZIJA 2019

Pirmą kartą Agrovizijoje - FMC An Agricultural Sciences Company!

„Mūsų siūlomi produktai yra gerai žinomi ūkininkams, tik ne visi žino naują mūsų įmonės pavadinimą. Pagal dydį mes esame penkta originalių produktų gamintoja pasaulyje“, – pabrėžė FMC Verslo vadovė Baltijos šalims Asta MugenytėFMC centrinė būstinė yra JAV, Filadelfijoje. Visame pasaulyje dirba daugiau kaip 7 000 specialistų įvairiose srityse. Kompanijos gaminamus produktus galima suskirstyti į dvi dalis – skirtus augalų apsaugai ir augalų sveikatai. Lietuvos žemdirbiams gerai žinomi herbicidai Granstar Premia, Calibre, Tripali, fungicidai Azaka, Torero, Rubric, insekticidai Avaunt, Steward, Fury ir kt.

Skaitykite daugiau: https://www.manoukis.lt/naujienos/renginiai/augalininkystes-naujoves-parodoje-agrovizija

FMC yra viena iš 5 pagrindinių originalių augalų apsaugos produktų gamintojų pasaulyje. FMC priklauso pasaulyje pripažinti produktai, tokie kaip Granstar Premia, Avaunt, Calibre, Azaka ir kiti, tačiau FMC prekinis ženklas Europoje tapo žinomas tik 2015m. kompanijai įsigijus Cheminova A/S, o 2017m. didžiąją dalį DuPont produktų portfelio.

Šių metų birželis FMC Baltic komandai buvo išskirtinis - parodoje Agrovizija'19 vyko FMC kompanijos ir prekės ženklo pristatymas Baltijos šalims. Komanda supažindino parodos dalyvius su FMC kompanijos istorija, moksliniais pasiekimais ir pagrindiniais verslo principais, padedančiais augti ir nuolat kurti inovatyvius sprendimus tobulėjančiam žemės ūkiui.

FMC An Agricultural Sciences Company stendą aplankė daugybė ūkininkų ir verslo partnerių iš visų Baltijos šalių. Augalų apsaugos ir augalų sveikatos produktai yra dvi pagrindinės FMC verslo dalys, todėl buvo diskuotojama apie jų veikimo principus, veikliąsias medžiagas ir naujų bei inovatyvių produktų kūrimą netolimoje ateityje.

Dėkojame parodos organizatoriams, dalyviams, lankytojams ir dalinamės akimirkomis iš parodos!

 

 

 

AUGALŲ APSAUGOS PRIEMONĖS TURI BŪTI NAUDOJAMOS ATSAKINGAI.

PRIEŠ NAUDODAMI PRODUKTUS, VISUOMET PERSKAITYKITE ETIKETĘ IR INFORMACIJĄ APIE PRODUKTĄ.

ATKREIPKITE DĖMESĮ Į ETIKETĖJE NURODYTUS ĮSPĖJIMUS IR SIMBOLIUS.

FMC Privacy-Statement

How fmcagro.lt uses cookies

FMC make use of photos, graphic design and illustrations according to copyright law of the EU.
Photo sources: FMC private photos, Agrofoto.dk, Plantevaernonline.dlbr.dk and Shutterstock.com

©2020 FMC Corporation. All Rights Reserved. FMC, the FMC logo and all trademarks, service marks, logos, business names and trade names are the property of FMC Corporation and/or its affiliates or licensors in the U.S. and/or other countries.